ETN Life

12 pro 12 - Abilympiáda s Buty a Korálkiádou

14. 05. 2012 14:00    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

V rámci spolupráce firmy Et netera s neziskovými organizacemi představujeme Českou abilympijskou asociaci, občanské sdružení zabezpečující aktivity ve prospěch osob se zdravotním postižením.

 

popis Česká abilympijská asociace Vás všechny zve v pátek 25. a v sobotu 26. května od 9 do 17 hodin do velké haly pardubické ČEZ Arény i na přilehlé parkoviště na 20. ročník národní abilympiády, soutěžní přehlídky schopností a dovedností nevidomých, vozíčkářů, neslyšících i lidí s jiným zdravotním handicapem.

Nudit se rozhodně nebudete. Ve více než dvaceti disciplínách řemeslného i volnočasového charakteru – např. aranžování květin, keramika, vyšívání nebo výroba svíček – Vám tito lidé dokážou, že se svojí zručností vyrovnají zdravé populaci.

Kromě soutěžního bloku organizátoři na oba dny připravili přitažlivý celodenní doprovodný program. Přilákat by Vás mohly třeba ukázky výcviku dravých ptáků, asistenčních psů a jízd modelů trucků. Pro všechny bude k dispozici lezecká stěna a autotrenažér – simulátor otočení. Na výstavě ABI-REHA si budete moci prohlédnout (a třeba si i sami „na vlastní kůži“ vyzkoušet) novinky z oboru rehabilitační, zdravotní a kompenzační techniky. Mimo to budete mít možnost si zakoupit četné dárkové, ozdobné apod. předměty, výrobky osob se zdravotním postižením z chráněných dílen.

Na abilympiádě bude mít svůj vrchol Korálkiáda, kterou organizuje portál pro kreativní lidi Potvor.cz. Cílem je nasbírat a navléci co největší množství korálků a zapsat se tak do Guinnessovy knihy rekordů.

Páteční den vyvrcholí od 19 hodin v malé hale benefičním koncertem skupiny Buty, kterým kapela zahájí svůj comeback na hudební scénu. Vstupenky je možno zakoupit v předprodejní zde.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ