ETN Life

Ilustrační obrázek

Et netera na triatlonu v Račicích

14. 06. 2012 10:15    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

Na závodech pro ajťáky nemůžeme chybět. Na sedmý ročník ICT triatlonu jsme se vydali v hojném počtu a opět zde zanechali výraznou stopu.
 

Ačkoli počasí v týdnu před závodem mělo k letnímu hodně daleko, v sobotu už bylo teplo, sluníčko si prodíralo cestu mraky a voda v kanále byla také bez ledu (s počasím to organizátoři zkrátka umí). Hned po ránu dorazil realizační ETN tým, aby vyřídil registraci a připravil zázemí pro závodníky a fanoušky.

Hlavní závod předchází soutěž dětí, a tak jsme v poledne naházeli do vln kanálu šestičlenný výběr našich potomků. Všichni vyplavali a dál se rvali s nástrahami trati, a to nejen statečně, ale i úspěšně (viz níže).

A pak už začaly přípravy na hlavní soutěž. Depo se pomalu plnilo koly od běžných horáků po vymazlené speciály. Et netera mezi nimi měla 12 strojů a na start se chystali úplní triatlonoví panicové, zkušení harcovníci i tři Ironmani.

Plavání tradičně roztáhlo startovní pole. Někdo zkrátka plave velmi dobře, někdo to umí, někdo se zrychleně koupe a je velmi rád, že ten třičtvrtěkilometr přežije. Ale nikdo to nezabalil a šlo se na další disciplínu.

Asfalt okolo kanálu se rozpálil pod pneumatikami bicyklů. Trať je sice rovná, ale jízdu ztěžoval vítr. Kdo se dokázal chytit a udržet v nějaké skupince, ten mohl hodně vydělat. Čtyři ETN borci si takovou skupinku vytvořili (občas v ní i někoho svezli) a hnali se nezadržitelně vpřed. To Zbyněk, který v té době svou kategorii vedl, jel na čele sám a musel dřít celou dobu za svoje (a to se projevilo v závěrečném běhu).
Pokaždé, když se přiblížil někdo v ETN dresu, vypuklo na hlavní tribuně peklo, o které se starala nepřehlédnutelná a nepřeslechnutelná skupina ETN Fans. Vlnila se do rytmu hudby, fandila vlastním i nevlastním závodníkům a výborně spolupracovala se skvělým moderátorem Standou.

Od loňska se běh odehrává mimo areál kanálu, takže se závodníci po opuštění depa ztrácejí na čas divákům v nedalekém lese. O to víc jsou pak vyhlíženi v cílové rovince, kde je vítají nadšené davy.

A jak to dopadlo? Skvěle...
Kategorii dívek do osmi let vyhrála Berenika Hrašová a nastoupila tak do úspěšných sportovních stop svého tatíka.
V kategorii kluků do osmi let to bylo ještě nadupanější. Třetí místo obsadil Jáchym Amdouni a nad něj vystoupala už jen dvojčata Štěpánovic (2. Pavel a 1. Matěj).
Dospělí se nenechali zahambit. Klára vybojovala třetí a Zbyněk druhé místo.
Soutěž týmů vyhrála Et netera 1, druhá byla Telefónica a třetí Et netera 2. Všichni ETN závodníci dorazili do cíle.
Na tribuně s přehledem vyhráli ETN Fans.

A tak jsme měli spoustu důvodů k radosti. Ti, kteří zůstali v Račicích do druhého dne slavili, slavili a slavili...

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ