ETN Life

Dejte šanci...

02. 07. 2012 15:00    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

V rámci spolupráce společnosti Et netera s neziskovými organizacemi představujeme Projekt Šance o.s., což je první preventivní a humanitární program pro komerčně sexuálně zneužívané děti a mládež, oběti obchodování s lidmi, kteří žijí v ČR v zapomenutí.

 

popis Občanské sdružení Projekt Šance provozuje Dům Šance, kde klienti naleznou kromě odborné psychoterapie, arteterapie, kanisterapie nebo internetu také:

  • StreetWorkCentrum, které je vybaveno v rámci programu PRVNÍ POMOC V NOUZI vším, co mohou klienti potřebovat, včetně náhradního oblečení a bot.
  • Pracovní dílny, jejichž cílem je zlepšení finanční situace klientů Projektu Šance s možností krátkodobé stabilizace (strava, podporované bydlení) a získání základních sociálních návyků potřebných pro zařazení se do pracovního procesu. Podle individuálního posouzení jsou pro klienty následně vytvořena chráněná pracovní místa především ve firmách, které jsou partnery Projektu Šance. Pokud klienti zvládnou práci i na chráněném místě, je pravděpodobné, že jejich ŠANCE uplatnit se na trhu práce se zvýší.

www.pomahejtemailem.cz Jednoduše pomoci můžete zapojením se do systému Pomáhejte e-mailem, kdy jednou za čtvrt roku obdržíte e-mail s informacemi o aktuálním dění v Projektu Šance, o.s. E-mail bude odkazovat na možnost zakoupit si propisky, svíčky nebo malované tašky, které v rámci pracovní terapie vyrábí klienti sdružení v Domě Šance.
I když si nic neobjednáte, budete pomáhat, protože e-mail bude obsahovat sponzorovaný odkaz některého z partnerů Projektu Šance – reklamu.

Více o projektu 12 pro 12.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ