ETN Life

12 pro 12 - říjen.

03. 10. 2012 14:45    kategorie: ETN Life    autor: JPa

V rámci spolupráce společnosti Et netera s neziskovými upozorňujeme na cenu Nadace ERSTE za přínos sociální integraci, která vyznamenává výjimečné a především udržitelné projekty neziskových organizací, podporující sociální integraci nejrůznějších znevýhodněných skupin.

 

popis Cena Nadace ERSTE za přínos sociální integraci vyznamenává výjimečné a především udržitelné projekty neziskových organizací, podporující sociální integraci nejrůznějších znevýhodněných skupin.

O Cenu Nadace ERSTE za přínos sociální integraci se mohou ucházet neziskové organizace ze 13 zemí Evropy včetně České republiky, která se účastní již podruhé.

Odměny a benefity pro přihlášené neziskové organizace:

  • FINANČNÍ ODMĚNA
  • PUBLICITA
  • WORKSHOPY
  • VZDĚLÁVÁNÍ
  • PR PODPORA
  • ČLENSTVÍ V NGO ACADEMY

Kdo a jak se může přihlásit:

Cena Nadace ERSTE za přínos sociální integraci je udělována za ukončené nebo právě probíhající projekty v oblasti sociální integrace s reprezentativními a prokazatelně efektivními a udržitelnými výsledky.

Přihlásit se mohou všechny neziskové organizace, které jsou ochotny podělit se o inovace a postřehy ze svých projektů, aby mohly inspirovat ostatní, a tím napomohly rozvoji neziskového sektoru.

Neziskové organizace se mohou o ocenění přihlásit do 11. listopadu 2012 na adrese www.socialintegration.org/register.

Kromě 610 000 euro, celkové finanční částky pro vítězné projekty, získají neziskové organizace také dvouletou podporu v oblasti profesionální komunikace a media relations.
Nadace ERSTE podpoří vítězné organizace publicitou v médiích, začleněním do místních a mezinárodních sítí i příležitostmi pro její další rozvoj. Každá organizace, ucházející se o Cenu za přínos sociální integraci 2013, bude mít přístup k edukativním videomateriálům, poskytujícím rady a informace v oblasti fundraisingu a prezentace.
130 finalistů z každé země bude přizváno k členství v NGO Academy Nadace ERSTE, v rámci které se neziskovky mohou dále vzdělávat a rozvíjet v oblasti komunikace s veřejností, fundraisingu, sociálního podnikání a managementu.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ