ETN Life

Ilustrační obrázek

Jak jsme dostali na budku.

11. 01. 2013 10:45    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

Na sklonku roku 2012 jsme si domluvili florbalový dvojzápas s hochy od Porsche Česká republika s.r.o. (dříve Import VOLKSWAGEN Group s.r.o.). Jak to probíhalo a dopadlo?
 

V Etneteře je několik aktivních florbalistů (tuším, že dva). Ti by na celý zápas asi nestačili. Naštěstí je tu spousta dalších lidí, kteří v mládí někde na plácku honili tenisák a řezali se hokejkami.

Takže se v den D dostavila do haly početná skupina natěšených sportovců. Náladu nám trochu zkazil rohodčí, který udělal rychlokurz pravidel. To bylo zklamání, že se soupeřům nesmí šťouchat do hole, hrát florbalkou nad koleny, chytat míček rukou a kdovíco ještě. Ale nevadí.

Naše taktika byla jasná: sice to moc neumíme, ale je nás dost, takže promyšleným střídáním soupeře zbavíme sil a uhoníme do mrtva. Záměr to byl dobrý, ale nevyšel. Postupně jsme totiž sami přicházeli o síly věčným doháněním vlastních, ne zcela přesných přihrávek. Navíc po prvních soupeřových setkáních s míčkem jsme s hrůzou zjistili, že to ti kluci spolu už někdy hráli.

Boj to byl lítý a skončil naší porážkou (tuším, že 8:5). Ale to nic, byla legrace a soupeř nám gentlemansky navrhl termín pro odvetu.

Na druhý zápas na nás rychlí kluci z Porsche připravili ještě jednu habaďůru. Zařadili do týmu křehkou dívku. My, urostlí (někdy až moc) muži, navíc se sebevědomím posíleným několika tréninky, jsme samozřejmě měli strach, abychom jí nějak neublížili (jsme v jádru dobráci). Ale zatímco jsme na ni dělali ramena, o na nás dělala neuvěřitelné kličky, neboť se ukázalo, že hraje nějakou vysokou soutěž.
Zahodili jsme ješitnost a soustředili se na hru, která se od minula viditelně zlepšila. Přihrávky začaly mít oči, byly rychlejší a soupeřova brána byla v našem trvalém obležení. Dodnes nevíme, jak si vysvětlit, že jsme prohráli tak velkým rozdílem (asi 12:4, ale informace se liší).

Ale jednou to vyjde, v úterý je další zápas.

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ