ETN Life

Párty a diskotéka s týmem Evolve

20. 02. 2013 15:45    kategorie: ETN Life    komentářů: 1

Už od svého vzniku si Etnetera zakládá na tom, že web nestačí jen postavit, ale také je potřeba se o něj řádně a pečlivě starat. Vždy u nás existovalo supportní oddělení, které se teď nazývá Evolve tým. Proč?

 

popis Členové týmu totiž nejsou pouhými "měniči obsahu" nebo "hasiči problémů". Své bohaté zkušenosti využívají k rozvíjení spravovaných stránek tak, aby opravdu plnily svůj smysl. Zkrátka pomáhají webům dospívat. Nu, a tento původně plíživý "evolve", se nyní naplno rozhodli odhalit světu a vystoupit ze stínu "anonymního hlasu na telefonu".

S novým směrem, cíli a náplní práce je třeba seznámit nejen klienty, ale i kolegy z firmy. A protože jsme se už nějaký čas nepotkali, uspořádal Evolve tým večírek, kde mohl vše zájemcům vysvětlit. A byl to večírek plný premiér.

Únorové počasí k venkovnímu setkání příliš neláká (i když sníh a nízká teplota pro nás nejsou překážkou), a tak jsme se uchýlili poprvé pod střechu.
A to doslovně. Na hosty čekaly prostory v podkroví, kde Evolve tým sedí (a s ním i obchod, marketing a provoz. Ani ředitelna nebyla ušetřena).

popis Připraveno bylo skromné pohoštění, o pitný režim se staraly dva vánoční dárky, které firmě věnovali sami zaměstnanci. Prvním byla pípa, která si tak odbyla svou premiéru, druhým už známý, poněkud zabijácký Sugru Výčepátor. Nálada se uvolnila a zábava rozproudila.

Pro příchozí byl připraven i doprovodný program. Na diskotéce spolu bojovali noví DJ's s vyznavači hitů osmdesátých let. Tančícím to bylo víceméně jedno a trsali na všechno. Mezi nimi se proplétala paní uklízečka, která rozumně celou svou práci omezila jen na vysypání košů.

Další atrakcí byla možnost vyfotografovat se s živým!!! Jindrou, internetovou celebritou, která zanedlouho přebije i sestry Štikovy.

Večírek se podařil a Evolve tým dobře nastartoval. Přejme mu úspěch v rozvíjení a rozvoj úspěchu.

 

Fotogalerie

Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
Obrázek fotogalerie
 
 
 
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

aki, 24.2.2013 12:43

super akce, a hlavně jsem si po dlouhé době zase skvěle zaskákal

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ