ETN Life

Ilustrační obrázek

Dojeli jsme na kole až na Sibiř

12. 06. 2013 17:00    kategorie: ETN Life    autor: Jan Pastyřík    komentářů: 0

No dobře, ne tak docela (kdo by se taky v květnu hnal na Sibiř, když i tady byla zima jak v Rusku). Každopádně jsme v rámci akce Do práce na kole najezdili více než pět tisíc kilometrů.
 

Jízda na kole (a koloběžce) nás baví, a tak se do soutěže zapojilo třicet pět lidí, rozdělených do devíti týmů. Nejpravidelněji jezdil Saša Gajić (90,5 %), nejvíce kilometrů najel Martin Sajal (515 km).

Ověřili jsme si, že jezdit pravidelně do práce na kole není tak snadné. Někdy vám plány zhatí schůzka, jindy zatrolené počasí (jezdit v lijáku a v kalužích, to není žádné potěšení). Na druhou stranu, předjíždet kolonu aut plných otrávených řidičů, to je prima pocit.

Na diskuzních fórech najdeme spoustu komentářů (či výmluv) lidí, kteří jezdit na kole odmítají. Většinou si prý nemají kolo kam dát a nechtějí zapáchat kolegům. Jo, přátelé, to záleží na zaměstnavateli. V Etneteře jsme pro kola uvolnili garáž i sklepy a díky dostatku sprch se po firmě pohybovala spousta vyvoněných lidí. Ne nadarmo jsme v roce 2011 dostali titul Cyklozaměstnavatel roku.

Stejně jako loni, byla i letos Etnetera partnerem pražského kola soutěže. A i když si už teď kilometry nikam nezapisujeme, na kolech se jezdí dál.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ