ETN Life

Etneteru navštívili studenti z Boston University

01. 07. 2013 17:15    kategorie: ETN Life    autor: Jan Pastyřík    komentářů: 0

Společnost International Study Programs vozí už dlouhá léta studenty a manažery po celém světě a odhaluje jim podnikání v různých zemích. Jsme potěšeni, že už poněkolikáté je do programu kurzu zařazena i Etnetera.

 

popis Po zkušených manažerech ze Singapuru dorazili (už podruhé) studenti z Boston University, účastníci kurzu “Czech entrepreneurship: success from the ground up”. Jednalo se o mládežníky ve věku 19-20 let, kteří jsou zařazeni do "honors" business programu (prý se jedná o ty nejtalentovanější z ročníku).

Během pětidenního zájezdu je pro ně připraven kulturní a poznávací program a návštěvavýznamných českých firem. Po zhlédnutí několika velmi seriózních společností, byla pro Američany návštěva v Etneteře poněkud jiná.
Samozřejmě, že se dozvěděli o historii firmy, její filozofii a cestě ke svobodě, ale připravili jsme si pro ně i rozcvičku (oprášili a přeložili jsme jednu z Etneteřího příběhování) a "marketingový" trénink.

Studentům se u nás prý velmi líbilo, zde je několik hodnocení:

  • Interactive marketing exercise was a great way to have fun with the group and learn more about the company (Etnetera).
  • The visit to Etnetera was the best and most intensive. I'm usually bored by technology companies but not once did I lose attention here.
  • Etnetera business visit was the most valuable because it was very interactive & committed to teaching, not just presenting their company in the best way possible.

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ