ETN Life

Ilustrační obrázek

S Fortunou (štěstím) na Fortuna cup.

04. 07. 2013 17:15    kategorie: ETN Life    autor: Zbyněk Hraše, Jan Pastyřík    komentářů: 0

Byli jsme velmi potěšeni, že Fortuna pozvala Etnetera fotbalový tým na turnaj, kterého se účastnily firmy skupiny Penta (Fortuna 1.CZ, 2.CZ, SK, PL, Dr.Max a dva týmy Aero Vodochody). Nakonec jsme vybojovali skvělé třetí místo.
 

Vše se odehrálo pod horkým sluncem na Strahově, v tréninkovém areálu Sparty (takže Slávistu Emku pálila i půda pod nohama).
popis

Jak nám to šlo? Remíza s Aero Vodochody byla o našich neproměněných gólech = mohli jsme vyhrát. Pak jsme před proklamovaným outsiderem soutěže Fortunou PL kapitulovali 1:4 a vypadalo to na morální debakl. Prsty v tom měl Oči, který odskočil na svatbu (ne vlastní), aby se – naštěstí – vrátil na další zápas a tím pojistil obranu.
Jediná žena celého účastnického pole fotbalistů Lucka obětovala kotník a musela ledovat. Kotník se nezlomil (naštěstí), zato se zlomila naše hra (taky naštěstí). Dalibor se rozhodl střílet góly a porazili jsme Fortunu CZ 2, která byla pasována za nejlepší tým Fortuny, vysoko 4:1. Když Emka vystřihl v druhé půli nůžky, bylo jasné, že se začalo hrát i pro diváky, což potvrdil parádně vsítěným gólem hlavou.

popis Takže jsme postoupili do semifinále a mohli pokračovat ve slavném postupu do boje o zlatou, což se nestalo. Zastavila nás zřejmě pauza na oběd, pivko a gulášek, po kterém tým spíš koukal, jak mu to padá do vlastní brány. Aero Vodochody 1 bylo lepší, a tak jsme nakonec úspěšně hráli o bronz s Aerem Vodochody 2.

Z pohledu Fanouška akce rozhodně nevypadala, že by v ETN hráčích vyvolávala týmového ducha. V zápalu hry křičel každý na každého a někdy padla i dost ostrá slova (například Lucka obohatila náš slovník o pár československých výrazů). První místo pak udělujeme Škoďákovi, který vynadal nejdříve všem spoluhráčům, následně soupeřům, potom rozhodčím a nakonec (a to se nikdy v minulosti nestalo) ETN Fans. Nejdříve si stěžoval, že bubnují příliš blízko naší brány, takže se v obraně nemůže domlouvat se spoluhráči. Když se přesunuli k bráně soupeře, bylo jim po chvíli Škoďákem opět vytknuto, že se neslyší při útočení. Za tyto připomínky získává hodnotný dárek, CD s chorály fanoušků FC Barcelona (na stadionu Camp Nou ho nahrálo 100 tisíc lidí).

Večer u pivka se kolektiv opět stmelil a vztahy se vrátily do správných kolejí. Byl to velmi příjemně a užitečně strávený den.

popis

Další fotografie...

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ