ETN Life

Akce "12 pro 12" - Duben - do dvora na divadlo

02. 04. 2014 10:45    kategorie: ETN Life    autor: JPa

Motus o.s., produkce divadla Alfred ve dvoře, je nezisková nezávislá organizace, která podporuje, rozvíjí a propaguje nové umělecké práce a projekty. Pořádá, a to nejen v prostoru divadla Alfred ve dvoře, ale i mimo jeho zdi, také řadu mimodivadelních aktivit korespondujících s obecným kulturním rozvojem v otevřené a demokratické společnosti.

 

popis Motus o.s. se mj. podílí na přípravě sousedských slavností Zažít město jinak a Františkovy lásky, pořádá podzimní Dia de los muertos – mexické dušičky ve Stromovce, účastní se mezinárodních projektů, na své scéně hostí představení různých festivalů a v neposlední řadě uvádí divadelní a taneční tvorbu nezávislých a inovativních umělců ze zahraničí. Letos se v rámci cyklu Východiska zaměřuje především na země střední a východní Evropy.

8.-10. dubna tak mají diváci možnost zúčastnit se festivalu ROMANIAN PULSE, v průběhu tří večerů zhlédnout tři různá autorská představení a na vlastní oči se tak přesvědčit, že současná rumunská nezávislá scéna žije, tepe, pulzuje.

Přehlídku otevře 8. dubna ve 20h Realia (Bukurešť – Bejrút), jež zkoumá, kam až je dnes možné zajít ve snaze prolomit mantinely uměleckých žánrů, ale i vlastní identity.

Následující večer bude patřit Romanian Dance History. Zcela ojedinělý projekt a zároveň umělecké seskupení má představit historii moderního a současného rumunského tance.

Festival uzavře 10. dubna Kvartet pro mikrofon, choreograficko-zvuková instalace o omezené možnosti pohybu, nedostatku volného prostoru i o nutnosti navazovat vztahy s druhými.

Další program divadla je dostupný na www.alfredvedvore.cz.

Více o akci "12 pro 12"

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ