ETN Life

Ilustrační obrázek

Hledáme zkušeného obchodníka na produktový obchod a marketing pro personalizační nástroj SOYKA

22. 05. 2014 15:09    kategorie: ETN Life    autor: Zbyněk Hraše    komentářů: 0

Již minulý rok jsme vymysleli, postavili a začali nasazovat náš nástroj pro multichannel personalizaci - Soyku. A již tehdy nám bylo jasné, že budeme potřebovat nového kolegu - obchodníka, dravce.
 

Dobrá, začněme od začátku. O čem tu vlastně mluvíme?

Před dvěma lety jsme si začali pohrávat s myšlenkou personalizace konkrétněji. Pustili jsme se do vývoje personalizačního modulu pro společnost Datart. Prošli jsme řadou kroků vpřed i zpět, až jsme došli k přesvědčení, že personalizace opravdu funguje a že nestačí mít jeden modul, spojený s konkrétním e-shopem.

Došli jsme k přesvědčení, že má opravdu velký smysl a potenciál vyvinout samostatný personalizační nástroj, který bude moci kdokoli využít pro jakýkoli web, e-shop, e-mailing nebo kampaň - vlastně pro komplexní on-line komunikaci se zákazníkem.

A tak jsme vypiplali Soyku. A začali ji nabízet a nasazovat na různé platformy pro různé klienty (aktuálně kromě Datart také Annonce nebo Baťa). Sbírali jsme zkušenosti, zpětnou vazbu a produkt dále upravovali. Dnes již za Soykou stojí výsledky. Zajímavá čísla v řádově zvýšených konverzích, pozitivní změny v nových návrzích UI, posílený e-mailing, nenápadně citlivější komunikace s klientem.

Soyka multichannel personalizace


Multichannel + personalizace = spokojený zákazník

Stále jsme ale na začátku. Soyka potřebuje služby, konzultace a poradenství. I když si ze začátku vystačíme s málem, chceme spolupracovat s partnery a konzultanty a obor personalizace dále rozvíjet. Protože v personalizaci opravdu věříme. Protože věříme, že Soyka má obrovský potenciál sahající za hranice České republiky. A tak hledáme někoho, kdo nám pomůže myšlenku i konkrétní produkt dále šířit a pomůže nám najít a nadchnout nové klienty a partnery. Ten někdo v tom ale nebude v začátcích sám. Oporou mu bude silný tým analytiků z Etnetera Activate jako je Jiří Štěpán nebo Lukáš Čech.

Co očekáváme konkrétně?

  • Očekáváme zápal, vášeň a aktivitu. To v první řadě.
  • A hned za tím očekáváme zkušenosti s obchodem, který ctí win-win model a zkušenosti s budováním partnerské sítě.

Přidal bych i pár ideálních parametrů:

  • bude rozumět behaviorálnímu cílení, digitálnímu marketingu a analytice
  • bude ho bavit komunikace s lidmi
  • bude mít talent pro byznys developement
  • bude umět prezentovat
  • bude umět argumentovat
  • bude se umět dohodnout
  • bude používat selský rozum, nehledat důvody proč něco nejde, ale cesty jak to udělat


Stavíme na vztazích s lidmi, stavíme na dlouhodobých partnerstvích a stavíme na dobrých referencích. Pokud vyznáváte stejné hodnoty, pak víte, že tady neexistuje zkratka.

 

Soyka dashboard events
Soyka dashboard - zobchodovat tuhle nádheru bude hračka ;)

 

Kam až míříme?

Vysoko. O personalizaci se toho hodně namluvilo, ale v oblasti multichannelu ji v praxi provozuje málokdo. Nás nezajímá pouze v oblasti e-commerce, ale i například pro informační a finanční portály a jejich digitální komunikace. A hlavně, nezajímá nás jenom přímý prodej. Chceme nabídnout partnerství firmám, které se zabývají online komunikací a řešeními a hledají nástroj pro personalizaci, kterým doplní vlastní služby. Tato poptávka roste a my jsme připraveni spolupracovat. Podobné spolupráce nyní nastavujeme a zabíháme na území ČR, ale jsme připraveni zamířit i do dalších regionů Evropy.

Proto přivítáme kolegu/kolegyni, který/á má energii a zajímá ho/ji nový rostoucí segment online bussinesu. Pro zajímavost: tohle není jediný sexy produkt, který máme v kapse ;-)

Nenechte si uletět výjimečnou příležitost vyrýt výraznou stopu v českém i evropském internetu. Hvízdněte zde.Autor článku: Zbyněk Hraše
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ