ETN Life

Ilustrační obrázek

Hledáme Office Manažera/rku

02. 07. 2014 15:28    kategorie: ETN Life    komentářů: 1

Stěhování, telefony, auta, recepce, sponky, stolky, tužky, stužky, dobrá nálada. Hledáme novou ofisačku, která bude hlídat každou kačku. Víš, máš jasno nebo naopak tápeš? Napoví Ti následující rozhovor s naší HR roztleskávačkou, Mirkou Hrivňákovou.
 

Co je náplní práce OM v Etneteře?

Částečně je to klasická provozní pozice, tj. stará se o hladký provoz kanceláří, jedná s dodavateli, odpovídá za fungování recepce a samozřejmě se snaží aby bylo hodně muziky za málo peněz. Pak je tu ta mravenčí práce ohledně telefonů, vozového parku a všeho, co se běžně úplně samo rozbije a pokazí.

Takže práce pro zkušeného rutinéra?

To rozhodně ne. Etnetera se ráda baví a vytváří prostředí, ve kterém se lidem dobře pracuje a žije, proto chceme někoho, kdo rád vymýšlí a zdokonaluje vše, co může mít vliv na kvalitní život lidí ve firmě.

Čeká na nového člověka něco velkého?

Tak určitě :) Etnetera se na konci roku stěhuje do nových prostor v Holešovicích, takže největší úkol je přesunout 160 lidí celé skupinu ETN Group. To znamená připravit nové prostředí po všech stránkách, ukončit nájem na Letné a zajistit hladké stěhování. No, a pak samozřejmě ladit usazení firmy do nového domova, usnadnit lidem aklimatizaci a zavést nějaký systém, ve kterém budeme fungovat.

Koho chceme?

Pátráme po člověku, který má zkušenosti se stěhováním firmy, dělal office management ve větší firmě (ale není to úplně korporátní člověk tělem a duší), má výtečné komunikační schopnosti, dokáže naslouchat, je organizačně schopný a baví ho řešení problému. Etnetera chce někoho, kdo má smysl pro humor, je dynamický, s orientací na detail.

A naopak, víme, koho nechceme?

Když jsme hledali OM minulý rok, nahlásilo se nám přes 350 lidi. Prošla jsem poctivé všechny životopisy a průvodní emaily a všem odpověděla. Je to pozice, která má celkem široký záběr a lidi mají přirozeně pocit, že když už nějakou část toho dělali, můžou se přihlásit. Teď už víme, že nechceme správce nemovitosti, realitní makléře, údržbáře, lidi, kteří dělali všechno možný, a přijde jim, že tohle jim půjde taky, nebo lidi, kteří tuhle práci vlastně nechtějí dělat, ale chtějí do Etnetery. Není to pozice, na které člověka někdo povede za ruku, proto nechceme úplného juniora nebo člověka bez zkušeností.

Etnetera hledala nového OM před rokem. Proč hledá znova?

Když dva se rádi mají, i v lednu je jak v máji a v říjnu… potřebujete o pár čísel větší podprsenku. Ajťák by řekl, že se dostala do stavu 201-Created, tedy že výsledkem požadavku je nově vytvořený objekt. My tady, tak nějak lidsky řekneme - je těhotná.

Jak se vybírá ze 350 CV?

Myslím, že úplně stejně jako z 10, jenom to zabere trochu víc času :) Hledáme někoho, kdo nás zaujme, někoho kdo ví, kdo je, proč chce do Etnetery a dá nám to vědět. Hlásí se spousta lidi, kteří nenapíšou ani čárku do průvodního emailu, pošlou automaticky generovanou odpověď, nebo email, který posílají všem a přiloží CV. Bohužel, tyhle lidi se eliminuji sami. Já nemám kapacitu na to, abych pátrala, kdo jsou a proč chtějí právě k nám, nebo je vyzývala, aby to doplnili. Je to prostor pro jejich vlastní prezentaci, a já akceptuji, že to, jakým způsobem se nám ozvou, se prezentuji přesně tak, jak chtějí.

Byl už někde oficiálně vyvěšen inzerát?

Tohle je inzerát :)
Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

Mike, 26.8.2014 15:58

Ahoj, nějakou dobu o Vás vím a strašně se mi líbí koncept jakým se prezentujete, takže otázka je jasná... je stále volné místo pro člověka, který není úplně IT specialista?

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ