ETN Life

Ilustrační obrázek

Akce "12 pro 12" - Listopad

04. 11. 2008 13:45    kategorie: ETN Life    autor: JPa

V rámci naší spolupráce s neziskovými organizacemi představujeme občanské sdružení Společnost Diamantové cesty, které vás zve na veřejné přednášky lamy Oleho Nydahla na téma „Buddhizmus na západě" (8. prosince 2008 – Brno) a „Buddha a láska“ (9. prosince 2008 – Praha). Diamantová cesta otvírá účinné metody Buddhova učení modernímu světu. Pomáhá nám objevit a rozvinout naše vnitřní bohatství ku prospěchu všech.
 
popis Dlouho očekávaná kniha Buddha a láska vychází v listopadu v nakladatelství Bílý deštník. Autorem knihy je lama Ole Nydahl z Dánska, jeden z nejznámějších západních buddhistických učitelů. Kniha vyšla již v několika evropských zemích, kde se stala bestsellerem.
Lama Ole Nydahl v knize přináší ucelený pohled na to, jak využít Buddhovo učení k prožívání šťastných a smysluplných vztahů. Buddhismus považuje vztah mezi ženou a mužem za velice cennou příležitost osobního rozvoje. V ničem lidé neprožívají současně tolik štěstí a tolik utrpení jako v lásce. Právě proto jsou Buddhova učení zaměřená na oblast partnerských vztahů tak důležitá. Především ve vzdělaných západních společnostech představují obrovské obohacení pro lidi, kteří mají odvahu samostatně utvářet svou vlastní budoucnost. Podle buddhistického učení se skutečně štěstí objevuje obvykle tehdy, když lidé dokáží zapomenout sami na sebe a chtějí svého partnera učinit šťastným.
Lama Ole Nydahl má po celém světě desetitisíce příznivců. Své žáky má i v České republice, kam přijíždí pravidelně nejméně dvakrát ročně. V zemi funguje 50 buddhistických center a skupin.
Ukázky z knihy Buddha a láska, rozhovor a video s autorem, možnost položit vlastní otázku a mnoho dalšího najdete na: www.buddhaalaska.cz.
www.bdc.cz

Více o akci "12 pro 12"
Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ