ETN Life

Ilustrační obrázek

Akce "12 pro 12" - Prosinec

01. 12. 2008 14:30    kategorie: ETN Life    autor: JPa

V rámci naší spolupráce s neziskovými organizacemi představujeme obecně prospěšnou společnost Prosperita, nevládní neziskovou organizaci, která se zaměřuje se na projekty v oblasti vzdělávání v klíčových kompetencích a podpory malého podnikání. Jedním z projektů je i vzdělávací a informační portál ERUDIA.
 
popisMetodické centrum ERUDIA nabízí všem, kdo mají chuť stát se manažerem nižší nebo střední úrovně a nebo rozjet vlastní byznys prakticky zaměřené tréninkové kurzy založené na případových studiích z existujících českých podniků. Absolventi kurzů ekonomické a tržní gramotnosti získají praktické nástroje a dovednosti k realizaci svého projektového (coby zaměstnanci) nebo podnikatelského (jako podnikatelé) záměru. Absolventi počítačových kurzů se naučí využívat moderních technologií v konkrétních a častých situacích z podnikové praxe. Snahou centra je nabídnout praktické vzdělání, které svému nositeli zajistí vyšší příjem. Toto vzdělání musí být zároveň místně, finančně i časově dostupné. I proto jsou vzdělávací aktivity organizovány v odpoledních hodinách, kurzovné je možné platit po částech a kurzy probíhají v regionálních vzdělávacích centrech, které jsou rozmístěny ve všech krajích ČR.
Internetový portál ERUDIA, zdroj inspirace, znalostí a zkušeností úspěšných podnikatelů a významných manažerů nabízí bezplatně on-line videa – případové studie z podnikatelské praxe – a krátké filmy o českých podnicích.
Portál s výukovými filmy z reálného byznysu a nabídkou kurzů pro praxi je projektem obecně prospěšné společnosti Prosperita.
Aktuálně: V listopadu 2008 byla zahájena registrace do kurzu „Naučte se řídit byznys!“, který je finančně zvýhodněný a určený příjemcům sociální podpory libovolného druhu. Účastníci platí jen organizační poplatek 100 Kč za jeden den. Od ledna do května proběhne celkem 8 vzdělávacích dní v 6 městech.
Témata kurzu:
Finance v podnikání a finanční plán
Projektové řízení
Právo v podnikové praxi
Komunikace a management
Marketing pro malé podnikání
Obhajoba vlastního podnikatelského záměru
Registrace na tel. 242 480 242 nebo na www.erudia.cz

Více o akci "12 pro 12"
Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ