ETN Life

Ilustrační obrázek

Akce "12 pro 12" - Říjen

01. 10. 2009 11:30    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

V rámci spolupráce firmy Et netera s neziskovými organizacemi představujeme společnost Neziskovky.cz, která prostřednictvím kvalitního vzdělávacího a informačního servisu rozvíjí neziskový sektor v ČR a podporuje filantropii.
 

Obecně prospěšná společnost Neziskovky.cz je uznávanou a ekonomicky zdravou organizací, poskytující vzdělávací, informační a poradenské služby pro nekomerční a komerční subjekty v oblasti rozvoje neziskového sektoru a filantropie.

Mezi hlavní cíle organizace patří profesionalizace činnosti neziskových organizací a podpora jejich vzájemné spolupráce. Neziskovky.cz jsou otevřená organizace, která spolupracuje a iniciuje spolupráci s příspěvkovými organizacemi, veřejnou správou i podnikatelskými subjekty.


Společnost dosahuje svých cílů poskytováním informačních, vzdělávacích a publikačních služeb. Jedná se především o provoz specializované veřejné knihovny, správu Katalogu neziskovek a Databáze finančních zdrojů, vydávání měsíčního informačního servisu, organizaci seminářů pro pracovníky neziskových organizací, pořádání otevřených a rekvalifikačních kurzů, zprostředkování odborných konzultací a vydávání publikací pro neziskové organizace.

Více o společnosti Neziskovky.cz.

Akce "12 pro 12".

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ