ETN Life

Ilustrační obrázek

Akce "12 pro 12" - Březen - zašijte se na výstavu

01. 03. 2010 12:00    kategorie: ETN Life    autor: JPa    komentářů: 0

Stejně jako v minulých letech vám v rámci spolupráce firmy Et netera s neziskovými organizacemi chceme ukázat, že patchwork není jen záplatování kalhot.
 

Přesvědčit se můžete na akci ve Wellness Hotelu STEP, která je připravována ve spolupráci s Bohemia Patchwork Klubem, o. s. V nových, větších výstavních prostorách se 9. - 11. dubna 2010 široké veřejnosti opět představí patchwork a moderní quilt. Zahraniční kolekce z Holandska, Německa, Francie, Maďarska a dalších zemí, individuální expozice renomovaných evropských autorek, rozsáhlá kolekce českých prací spolu s workshopy a širokou nabídkou prodejců jistě opět přilákají tisíce příznivců textilních technik.

Patchwork je technika sešívání látek. Malé, různě barevné kousky se kombinují, sešívají a prošívají. Výsledkem jsou nejen deky, polštáře, či přehozy, ale i dekorace, které jsou ozdobou nejedné stěny. Od záplatování kalhot se léty patchwork přesunul spíše do oblasti umění.

Členky Bohemia Patchwork Klubu si nejen vyměňují zkušenosti z oboru svého koníčku, ale svými výrobky také přispívají na charitu.


www.praguepatchworkmeeting.com

Více o akci "12 pro 12"

Sdílet odkaz:
tisk

Diskuze k článku

K článku nebyl zatím přidán komentář.

Přidat příspěvek

 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ