ETN Life

Ilustrační obrázek

Akce "12 pro 12" - veletrh s mottem „Udělejte něco pro sebe!“

05. 04. 2011 17:15    kategorie: ETN Life    autor: JPa

V rámci spolupráce firmy Et netera s neziskovými organizacemi vás zveme na 12. veletrh neziskových organizací NGO Market 2011, který se uskuteční v Národní technické knihovně v Praze 29. dubna. Jedná se o jedinečnou a zároveň největší akci ve střední Evropě, která od svého vzniku v roce 2000 neustále rozšiřuje svůj rozsah i záběr.
 

Veletrh, na němž se představí více než 150 neziskových organizací, je určen pro širokou veřejnost. Oslovuje studenty a mladé lidi, kteří mají zájem aktivně pomáhat v neziskovém sektoru. Maminky zde mohou najít aktivity jak pro své děti, tak i pro ně samotné. Zaměřuje se na lidi bez práce a inspiruje k aktivnímu a hodnotnému využití volného času. Nabízí možnost uplatnění se v této oblasti nejen lidem v produktivním věku, ale také seniorům s nabídkou oboustranně přínosné spolupráce na projektech nevládních organizací. Speciální program je připraven pro školy.

Návštěvníci budou mít možnost seznámit se s pestrými aktivitami neziskových organizací a s možnostmi, jak se do projektů zapojit. A to buď jako klienti, dobrovolníci či jako dárci.

Neziskovým organizacím bude na veletrhu umožněno navázat nová, přínosná partnerství, budou mít prostor zaujmout a oslovit sponzory a dobrovolníky, zvětší se šance na získání nových vědomosti potřebných pro úspěšné vedení vlastní organizace. Pro potencionální dárce, donátory či podporovatele půjde o vzácnou šanci jak si „najít svoji neziskovku“.

Novinkou letošního veletrhu je rozšíření doprovodných aktivit pro širokou veřejnost. Od dětského koutku přes tvůrčí dílny, obchůdky chráněných dílen, ochutnávky exotických jídel až po kulturní program na pódiu.

Rok 2011 je Evropským rokem dobrovolnictví, které je také hlavním tématem letošního NGO Marketu.

Účast na veletrhu je zdarma pro veřejnost i pro neziskové organizace. Záštitu převzal Václav Havel, patrony se letos stali zpěvačka Tonya Graves a herec Boris Hybner.

www.ngomarket.cz
www.forum2000.cz

Více o akci "12 pro 12"

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ