ETN Life

Ilustrační obrázek

Zveme vás na konferenci Data pro byznys

03. 04. 2013 13:30    kategorie: ETN Life

Marketingový institut a týdeník Marketing & média pořádají 10.dubna konferenci Data pro byznys.
 

Konference je určena širokému spektru účastníků. Organizátoři myslí na všechny zájemce: na ty, kteří jsou daty NEPOLÍBENÍ (lidé, kteří data nesnášejí, protože se jim zdají divná, ale něco jim říká, že jednou je nejspíš asi budou potřebovat), na ty, kdo s daty FLIRTUJÍ (data se jich přímo netýkají, denně s nimi nepracují, přesto jim chtějí porozumět a maximálně je využít), na MILOVNÍKY dat (data chápou se vším, co k nim patří, a často je ve své práci používají), i na datové CASANOVY, kteří s daty pracují každý den a vědí, že bez nich to prostě nejde.

Dokud svá data pouze hromadíte, čistíte a archivujete, bude pro vás analytika jen nákladovou položkou. Některá data z vašeho webu mají dostatečnou "likviditu" k tomu, aby mohla ovlivňovat vaše rozhodnutí na denní bázi, jen je potřeba tento přístup zabudovat do DNA vaší organizace.
Ukážeme několik příkladů z praxe, kdy na základě pochopení fenoménu data-driven rozhodování došlo k potřebným organizačním změnám a poznatky získané z dat ovlivňují aktivity našich klientů v časovém horizontu dní.

Z přednášky "Kouzelné slovíčko je akceschopnost", se kterou na akci vystoupí Lukáš Čech, UX consultant a Web Analyst divize Etnetera Activate.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ