ETN Life

Ilustrační obrázek

5 důvodů, proč jdou chlapi z Etnetery na TEDxPragueWomen

20. 11. 2013 14:45    kategorie: ETN Life    autor: Jakub Skupin

Kromě práce je potřeba mít i vedlejší projekty či koníčky. Občas přijde vhod načerpat inspiraci. Prosincový TEDxPragueWomen bude pro to skvělou příležitostí. Navíc je zakončen vánočním večírkem, kde prostě nemůžeme chybět.
 

TEDxPragueWomen bude v Praze vůbec poprvé a není rozhodně určen jen ženám. Chtěli jsme se podělit o několik důvodů, proč má smysl vyrazit.

  • Protože nás zajímá uživatelská přívětivost (a to nejen na internetu). O tom ví své Anna Marešová, obdivovatelka tramvají .
  • Protože ženy v IT jsou věčné téma. Petra Hubačová (spoluzakladatelka TechSquare a jedna z organizátorek konference) například říká: “umíme vnést právě do tohoto světa podpory a rozvoje mnohdy větší smysl pro organizaci, sociální cítění, jiný pohled na věc a kolikrát i takový ten mateřský přístup“. A my chceme slyšet více.
  • Protože jsme na Twitteru pod hashtagem #panel_zakazník zachytili: "Na netu chybí eshop s elektronikou, který by neměl chlapskou logiku nakupování" nebo "Pro ženský styl nakupování je důležitá vizualizace. V CR jsou e-shopy uzpůsobeny především mužům." To si potřebujeme ujasnit a kde jinde se zeptat?
  • Protože rádi jíme. Rádi si necháme něco dobrého připravit od našich kamarádek/přítelkyň/manželek. Janica Lacová okouzlila svým vařením i samotného Jamie Olivera a těšíme se, zda dostaneme ochutnávky.
  • Protože se snažíme pomáhat. "Barevný anděl“, “Svatojánská kolej”, “Hnutí za aktivní mateřství” a jistě další projekty, o kterých uslyšíme nás mohou inspirovat na naší cestě za pomocí potřebným.

Pokud máte chuť také vyrazit, přijďte 6. 12. 2013 do Kina Světozor. Těšíme se na viděnou.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace, odborný článek či přednášku na konferenci? Kontaktujte nás prosím na pr@etnetera.cz.

RSS - ETN Life


RSS kanál ETN Life Blogu

Offlineblog

Offlineblog

Ljama


Komix z prostředí imaginární firmy.

ljama

Ještě jste ho nečetli? Tak tudy ...

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ