Et netera je zakládajícím členem Asociace.BIZ

Asociace.BIZ sdružuje IT společnosti a internetové agentury specializující se na vývoj internetových a intranetových řešení. Et netera je u toho od začátku.
Ilustrační obrázek
Cílem Asociace.BIZ je přinášet zadavatelům – firmám - inspiraci a nápady, jak mohou využití interaktivní média k elektronickému obchodu, marketingovým kampaním, jak zefektivnit práci zaměstnanců díky podnikovým intranetům a systémům postaveným na moderních internetových technologiích.
Asociace.BIZ „ukazuje, co umí internetová řešení“, nikoli jaký nejmodernější software ta která členská společnost vyvinula nebo implementuje. Důležité jsou totiž nápady a strategie a ty se Asociace dodavatelů internetových řešení snaží rozvíjet. Klientům tak přináší inspiraci a zajímavé případové studie. Členské společnosti vyvíjejí internetové portály, e-commerce systémy, vnitropodnikové portály - intranety, extranety, www prezentace, internetové aplikace.
Členové Asociace.BIZ poskytují profesionální služby také v oblasti on-line marketingu a propojování marketingových nástrojů s aplikacemi.
Požadavkem Asociace.BIZ na své členy je poskytování komplexních služeb v oblasti internetových řešení, aplikace nejmodernějších technologií a finanční stabilita.

www.asociace.biz
Sdílet odkaz:
tisk
 

Základní údaje o firmě


Vznik:3.2.1997
Typ:a.s.
Lidé:165 (6/2014)
Obrat:262 mio Kč (2013)

Vývoj obratu společnosti v letech 1997-2013
(v miliónech Kč)


Vývoj obratu společnosti v letech 1997-2012

Průměrný počet zaměstnanců v letech 1997-2013


Průměrný počet zaměstnanců v letech 1997-2012


Grafy ke stažení najdete v zde.


 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ