PHP

Technologie

popis Hlavním stavebním kamenem je pro nás Zend framework . Tento objektově orientovaný framework s dlouhou historií poskytuje robustní základ pro vaše aplikace. Zároveň udržuje vývoj v definovaných mezích a minimalizuje negativní praktiky programátorů. Framework je mezinárodní, s velkou komunitou uživatelů, nevážete se tak na uzavřené a proprietární prostředí.

Projekty

Naše projekty by se technologicky daly rozdělit do 4 hlavních oblastí: systémy pro zpracování obsahu (CMS), elektronické obchody, sociální obsah a zakázkové aplikace.

CMS

Obsah je základ webu. Připravíme pro vás řešení od jednoduché microsite, až po komplexní obsahový web. Pro správu obsahu používáme převážně open source CMS. Váš web tak nebude vázán na licence uzavřeného systému.

popis Ke správě doporučujeme především ModX. Jedná se o moderní CMS, který slouží pro tvorbu webových stránek a web aplikací. Hlavní důraz je kladen na použitelnost, optimalizaci pro vyhledávače (SEO), rychlou implementaci libovolných JavaScript skriptů, AJAX frameworků a knihoven třetích stran. MODx obsahuje komfortní redakční systém zaměřený na snadnou správu obsahu s neomezenými možnostmi.

popis Pro enterprise projekty pak doporučujeme použití CMS Pimcore. Ten představuje robustní systém, orientovaný na Data Management a snadné napojení na ostatní systémy (jako je například eCommerce systém Magento).

Eshopy

popis Nezáleží zda chcete provozovat malý obchod, a nebo komplexní řešení napojený na externí systémy. Nabídneme vám eshop provozovaný na osvědčené platformě Magento eCommerce Platform nebo navrhneme eshop přesně na míru vašim požadavkům a s přihlédnutím na nutnost navázání na stávající systémy ve vaší infrastruktuře.

Sociální obsah

Vlastní obsah a sociální sítě jsou základem moderního webu. Nasadíme na vaše stránky diskuzní fórum , galerie či propojíme s Facebookem nebo Google+. Máme zkušenosti i se soutěžemi a aplikacemi na sociálních sítích. Aplikace vyvineme či nasadíme, ale pomůžeme i s jejich správou, moderováním a provozem.

Zakázkové aplikace

V každém případě se snažíme maximálně přizpůsobit požadavkům zákazníka. Volba technologie odpovídá specifickým požadavkům. Rádi zanalyzujeme vaše potřeby a navrhneme nejlepší řešení.
Tvorba webových aplikací nás baví!

 
 

Naši partneři


NSPARKLE

obr_nsparkle

Počítače Apple vyladěné za hranice ostatních, pečlivě vybrané příslušenství, individuální přístup.

Členství v asociace.biz

ilustrační obrázek

Etnetera je jedním ze zakládajících členů Asociace poskytovatelů internetových řešení.

více >>

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ