Služby

Portálová řešení

Portálová řešení
Potřebujete ve vaší společnosti podpořit spolupráci mezi členy pracovních týmů (i mezinárodních)? Máte ve společnosti velké množství aplikací, které mezí sebou nespolupracují? Chcete efektivně pracovat s identitami uživatelů a mít nástroj pro jednotné přidělování přístupových práv? Máte více SW dodavatelů, kteří se nejsou schopni domluvit na jednotném a uživatelsky přátelském přístupu k funkcím jejich aplikací? Potřebujete se propojit s vašimi obchodními partnery?

Vývoj

Vývoj
Za naší prací stojí zkušenosti ze stovek realizovaných projektů. Pro klienta vždy hledáme optimální řešení. Stavíme na otevřených a vyzkoušených standardech. Kde nenalezneme dostačující dostupné prostředky, tam vyvíjíme vlastní.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace
S vývojem mobilních aplikací na míru máme mnohaleté zkušenosti. Společně s trhem jsme prošli genezí od WAP stránek, přes operační systém Symbian a Bada až po současné Apple iOS, Android a Windows Phone. Sledujte trh i trendy s námi.
 

Support 24/7

Support 24/7
Servisní podpora je jedna z nosných služeb naší společnosti. Jejím cílem je nepřetržitá dostupnost, bezchybný provoz a další rozvoj www prezentací, on-line aplikací a systémů klienta. Kvalitní servisní podporu vnímáme jako zásadní pilíř pro budování dlouhodobého vztahu s našimi klienty.

Zátěžové testy

Zátěžové testy
Nikdo vám nikdy prokazatelně neřekl, jaké zatížení váš web opravdu unese? Díky zátěžovému testování nyní můžete snadno simulovat stovky až tisíce uživatelů. Pomocí vlastního nástroje pro zátěžové testy nabízíme rychlé a dostupné řešení. Netestujte web na vašich návštěvnících. Využijte službu profesionálně provedených zátěžových testů od Etnetery.

Business optimalizace webu

Business optimalizace webu
Chcete beze zbytku naplnit potenciál a zvýšit obchodní výkonnost vašeho webu? Pak je třeba o něj pečovat, testovat, zkoušet různé cesty a vyhodnocovat jejich účinnost.
 
 
 

Naši partneři


Kontakt obchod


Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ