Vývoj

Za naší prací stojí zkušenosti ze stovek realizovaných projektů. Pro klienta vždy hledáme optimální řešení. Stavíme na otevřených a vyzkoušených standardech. Kde nenalezneme dostačující dostupné prostředky, tam vyvíjíme vlastní.

Obecně

Každý projekt začíná u důkladné analýzy zákazníkových potřeb. Následují návrhy řešení, příprava designu a ergonomického rozvržení prezentace, projektový plán a stanovení milníků. Po odsouhlasení klientem přichází realizace, implementace a zaškolení uživatelů. V případě zájmu se i nadále staráme o správu obsahu v rámci služeb 24/7.

Technologie

V současné době existují pro vývoj komplexních internetových řešení, které mají být dostatečně bezpečné, stabilní a robustní v podstatě pouze dva přístupy – použití technologií .NET společnosti Microsoft nebo použití technologií Java, které mají zastřešující označení J2EE (Java2 Enterprise Edition).

ET NETERA svým klientům doporučuje a ve většině svých řešení využívá Javu. J2EE není produkt jedné firmy, ale platformově nezávislý, široce přijímaný a podporovaný technologický standard pro podnikové aplikace. Rozvíjí a používají ho ve svých produktech desítky předních světových IT firem (Sun Microsystems, IBM, HP, BEA a další). Díky nezávislosti máme možnost vybrat pro každé řešení nejvhodnější kombinaci hardware a software. Díky standardizaci můžeme znovu využívat práci a zkušenosti z předchozích projektů.
 
Další nespornou výhodou J2EE je výrazná úspora nákladů za nákladné licence (např. databázový server, aplikační server, vývojové nástroje apod.). Nabízí se také velké množství kvalitního OpenSource software, které je k dispozici zdarma i ke komerčním účelům.

Sdílet odkaz:
tisk
 

Naši partneři


Kontakt obchod


Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.
sales@etnetera.cz,
+420 233 326 810

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ