Tiskové zprávy

Ilustrační obrázek

Etnetera Group vstupuje do Fragile Media a rozšiřuje tak své služby o kreativní online kampaně a nákup médií

02. 09. 2014

Skupina Etnetera Group a.s. kupuje minoritní podíl v online mediální agentuře Fragile Media s.r.o., která realizuje brandové i výkonové online kampaně převážně na českém, slovenském a maďarském trhu. Značka, logo i název agentury zůstává zachováno.
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera strategicky vstupuje do společnosti AppSatori a doplňuje portfolio svých služeb

18. 06. 2014

Skupina ETN Group, vlastnící společnosti Etnetera a.s., Etnetera Logicworks, Etnetera Activate a Etnetera Vision, kupuje společnost AppSatori, jednoho ze dvou prémiových dodavatelů řešení Google Apps pro malé a střední firmy v České republice. Značka a logo zůstane zachováno, změní se pouze obchodní jméno společnosti na Etnetera AppSatori s.r.o. Etnetera tímto krokem rozšiřuje svůj záběr na cloudové technologie a nasazování Google Apps do firem. Firmy v rámci ETN Group nyní pokrývají široké portfolio Google technologií a služeb - jsou partnery v oblasti Google Adwords, Google Analytics, Website Optimizer a nově Google Apps.
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera mezi TOP 10 v prestižní podnikatelské soutěži European Business Awards

28. 05. 2014

Společnost Etnetera se dostala mezi top 10 společností v prestižní evropské podnikatelské soutěži European Business Awards 2013/2014 v kategorii Zaměstnavatel roku a zároveň byla vyhlášena Národním šampionem veřejnosti (National Public Champion for the Czech Republic) v kategorii, kde o vítězích rozhoduje hlasováním veřejnost.
 
 
Ilustrační obrázek

Skupina Etnetera dosáhla za loňský rok rekordního obratu přes čtvrt miliardy korun

13. 05. 2014, Autor: Ondřej Čihař

Skupina Etnetera (formálně ETN Group) dnes oznámila hospodářské výsledky za uplynulý fiskální rok. Společnost ukončila fiskální rok 2013/14 (březen 2013 – únor 2014) s obratem ve výši 262 milionů korun. Výsledný obrat představuje meziroční nárůst o více než 52 % (172 milionů Kč v roce 2012/2013). Provozní zisk dosáhl výše 23,4 milionu Kč.
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera vytvořila pro O2 nový portál O2 Videotéka pro legální půjčování a sledování filmů

09. 04. 2014, Autor: Ondřej Čihař

Společnost Etnetera a.s. vytvořila pro svého klienta, operátora O2, nový portál pro půjčování a sledování filmů O2 Videotéka. Uživatelé si zde mohou od dubna legálně zapůjčit a sledovat atraktivní filmy včetně novinek ve streamované podobě, v první fázi na počítačích, noteboocích a chytrých televizích Samsung, později však i na tabletech a chytrých mobilních telefonech a chytrých televizích dalších výrobců. Nový portál přináší zajímavou možnost zhlédnout atraktivní filmové novinky nejen zákazníkům O2TV, ale všem uživatelům internetu.
 
 
Ilustrační obrázek

Etnetera opět uspěla v soutěži Internet Effectiveness Awards

31. 03. 2014, Autor: Ondřej Čihař

Společnost Etnetera opět zabodovala v soutěži Internet Effectiveness Awards (IEA), která oceňuje nejefektivnější projekty na českém internetu. Etnetera zvítězila v kategorii telekomunikace a IT s projektem online řešení věrnostního programu „O2 Extra výhody“, který vytvořila ve spolupráci s Motion Media s.r.o. pro klienta Telefónica ČR a.s. Soutěž IEA ocenila již po osmé efektivní a funkční řešení pro nejlepší online a internetové kampaně a komunikaci.
 
 
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace? Kontaktujte prosím Ondřeje Čihaře, pr@etnetera.cz, +420 602 603 907.

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ