Ticketpro má nový web, vyrobila jej Et netera

05. 02. 2009

Společnost ET NETERA, přední český dodavatel e-business řešení, spustila nový web společnosti Ticketpro, www.ticketpro.cz. Hlavním cílem vybudování nového webu bylo umožnit každé zemi skupiny Tickepro snadno spravovat svou část. Celé řešení je postaveno na Content Management Systému jNetPublish společnosti Et netera, který díky tzv. Insite Editaci umožňuje obsah tvořit a upravovat přímo na samotné webové stránce.
Ilustrační obrázek
Společnost Ticketpro je aktivní  v 15 zemích a každá z nich potřebovala spravovat vlastní web, který by splňoval požadavky kladené na moderní webovou prezentaci. Jádrem všech prezentací je katalog, kde jsou prezentovány kulturní, společenské, sportovní a jiné akce. Další obsah je tvořen tiskovými zprávami, přehledem prodejních míst a dalšími informacemi o společnosti. Tento obsah je velmi dynamický, často se mění, a bylo proto potřeba nasadit systém, který by umožňoval jej rychle a snadno spravovat.

Spuštění a výrobě nové webové prezentace předcházelo výběrové řízení. Zúčastnilo se celkem 6 společností a vítězně z něj vyšla právě společnost Et netera a.s. „Hledali jsme zavedenou, stabilní firmu, s dostatečným technologickým zázemím a komplexním rozsahem služeb, včetně kvalitní poprojektové péče. Důležitý pro nás byl zejména systém, který by nám umožnil efektivně spravovat obsah v každé zemi jednotlivě. Et netera všechny naše požadavky splnila nejlépe,“ řekla Kateřina Tornerová, ředitelka pro komunikaci skupiny Ticketpro.

Práce na vývoji prezentace byly zahájeny v srpnu loňského roku. V první fázi proběhla analýza a převzetí stávající prezentace společností Et netera. Následovalo nasazení Content Management Systému jNetPublish a vývoje pilotní a zároveň nejrozsáhlejší prezentace - Česká republika. Celý vývoj systému byl koncipován tak, aby bylo možné relativně rychle spouštět další národní prezentace společností Ticketpro za minimálních nákladů.
 „Spolupráce se společností Et netera probíhala k naší naprosté spokojenosti. Jejím výsledkem je moderní web, který maximálně splňuje naše potřeby. Celý projekt probíhal hladce, byl spuštěn v termínu a  ve vysoké kvalitě,“ řekl technický ředitel skupiny Ticketpro Jan Nesměrák.
„Spolupracujete-li s profesionály, kteří vědí co potřebují a zároveň jsou přístupni vašim návrhům, je to na výsledku vidět. Pracovat na takovýchto projektech pro takové zákazníky je opravdu radost,“ řekl Pavel Novák, Key acccount manager společnosti Et netera a.s., a dodal: „V současné době jsou spuštěny prezentace 4 zemí – Česka, Polska, Slovenska a Chorvatska. Ostatních 9 zemí přibude během prvního pololetí letošního roku.“

Sdílet odkaz:
tisk
 

Kontakt pro média


Máte zájem o další informace? Kontaktujte prosím Ondřeje Čihaře, pr@etnetera.cz, +420 602 603 907.

 
Doporučujeme: Nabídka práce, volná pracovní místa - pracovní portál SPRÁVNÝKROK.CZ